MBA گرایش مدیریت فناوری اطلاعات

علت محبوبیت MBA گرایش مدیریت فناوری اطلاعات در دنیا چیست؟

 

برای معرفی رشته فناوری اطلاعات MBA می‌توان اینطور گفت که یکی از شاخه‌های جدید مدیریت است که از دیدگاه خیلی از مدیران و محققان دنیای امروز نیازمند فارغ التحصیلانی است که  هم در حوزه مدیریتی آموزش لازم فرا گرفته و هم در سازمان و محل کار خود با این روش تکنولوژی جدید باعث افزایش عملکرد و بهره وری چشمگیری شوند. فن آوری اطلاعات مهارت و علم تولید ذخیره سازی و محاسبات اطلاعات و ارتباطات است این تکنولوژی شامل مباحثی که به علوم کامپیوتر، طراحی و گسترش و پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی مرتبط می‌شود. مدیریت فناوری اطلاعات به اطلاعات در حوزه فناوری اطلاعات و اطلاعات عمومی و داشتن مهارت کافی در امر منابع انسانی و دارا بودن روحیه بالا کاری در پست مدیریت، درک مشکلات و تغییرات بسیار سریع فناوری و اثرات آن در محیط کسب و کار نیازمند می‌باشد. فناوری اطلاعات به تنهایی زیاد موثر نمی‌باشد. زمانی با ارزش است که در ارتباط با نیازهای سازمان استفاده شود.

MBA گرایش مدیریت فناوری اطلاعات

در قلب هر برنامه MBA یک برنامه درسی مدیریت کسب و کار، استراتژی و اقتصاد قرار دارد. با این حال، کسب و کار بر مبنای اطلاعات اجرا می شود. در دنیای امروز، اطلاعات از طریق تکنولوژی به اشتراک گذاشته می‌شود. این که آیا تکنولوژی در قالب یک حساب نقدی، انبار داده یا تولید رباتیک وجود دارد یا خیر، دانش به کارگیری آن در کسب و کار مدرن ضروری است. MBA فن آوری اطلاعات، ادغام مدیریت کسب و کار و دانش فن آوری به صورت یک برنامه پیشرفته است.

 

دوره آموزش MBA گرایش مدیریت فناوری اطلاعات چه مزیت هایی دارد؟

مزایای دوره فناوری اطلاعات فناوری اطلاعات به این است که یکی از سریعترین صنایع در حال رشد در دنیای مدرن است و به طور متوسط رشد تقریبا 20 درصد در دهه آینده خواهد داشت. فناوری اطلاعات صنعتی است که متکی به طیف گسترده ای از مهارت ها و توانایی ها مانند تفکر بازاریابی و دانش فنی به خلاقیت، نوآوری و مهارت های حل مسئله است. با توجه به این موضوع، یادگیری دوره فناوری اطلاعات یک نوع سرمایه گذاری صحیح در آینده به حساب می آید. در بخش های زیر به بررسی مزایای مدیریت ارشد کسب و کار فناوری اطلاعات می پردازیم.

آموزش MBA گرایش مدیریت فناوری اطلاعات

  1. کاربرد آن در آموزش(پایه و پیشرفته)
  2. دسترسی سریع به اطلاعات
  3. قابلیت ذخیره سازی در حجم بالا و هزینه پایین
  4. انتقال سریع اطلاعات
  5. توسعه ارتباطات و…

موارد ذکر شده در بالا بخشی از مزایای فناوری اطلاعات است که دانستن آن برای هر مدیری در هر سطح و مقام الزامی است.

 

چه کسانی باید در دوره MBA گرایش مدیریت فناوری اطلاعات شرکت کنند؟

 

دوره عالی مدیریت فناوری اطلاعات نیاز عصر کنونی کلیه مدیران سازمان ها در رده های مختلف، کارشناسان و متخصصان حوزه IT و مشاورین مدیریت به ویژه گروهی که بیشتر مسائل راهبردی سازمان ها را مورد توجه قرار می دهند به شمار می رود.

مفاهیم MBA گرایش مدیریت فناوری اطلاعات

دیگر مخاطبین دوره عبارتند از: کارشناسان برنامه ریزی استراتژیک و طراحی فرآیندهای مهندسی مجدد سازمان، مدیران بالفعل یا بالقوه بخش انفورماتیک و مدیران فناوری اطلاعات، CIO سازمان ها، مدیران شرکتهای کامپیوتری و یا خدمات انفورماتیکی، که در کنار دانش فنی، با درک صحیح اهمیت تاثیرگذاریهای سازمانی این فناوری، مطالعه ابعاد مدیریتی و سازمانی فاوا را در برنامه ارتقاء توانمندی های خود پیش بینی نموده اند. تبادل نظرات و تعاملات این جامعه متخصص و تلفیق تجربیات ایشان با مسایل کسب و کار، همواره سبب شده تا هم افزایی‌های ارزشمندی در محیط کلاس‌های آموزشی پدید آید.

مشاوره و ثبت نام تلفنی

جهت ثبت نام دوره حضوری یا غیر حضوری آموزش پرورش ماهی زینتی می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید

شمارت وارد کن مجانی مشاوره بگیر

شماره خودتون برای مشاوره رایگان وارد کنید

rocket

بازخوردی بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام و نام خانوادگی

ایمیل

اطلاعات دوره

نحوه برگزاری

نحوه برگزاری:

دوره موجود نیست
مدت زمان آموزش

مدت زمان آموزش:

دوره موجود نیست
مشاوره و راه اندازی

مشاوره و راه اندازی:

دوره موجود نیست
پشتیبانی بعد از دوره

پشتیبانی بعد از دوره:

دوره موجود نیست
اعطای گواهینامه پایان دوره

اعطای گواهینامه پایان دوره:

دوره موجود نیست
ارائه جزوه تخصصی آموزشی

ارائه جزوه تخصصی آموزشی :

دوره موجود نیست

454

0

اشتراک گذاری

تماس تماس با ما
کپی شد