گواهینامه بین المللی

وقتی شروع به یادگیری یک مهارت می کنیم، کسب مدرک معتبر، جزو مواردی است که باید حتما به آن توجه داشته باشید. کسب مدرکی با اعتبار بین المللی می تواند به شما کمک کند که در هر جای دنیا که هستید نگرانی از بابت پیدا کردن شغل و شروع کسب و کار نداشته باشید.

مدرک بین المللی چیست؟

این عبارت به دوصورت می تواند معنی شود که هر کدام معنای مخصوص دارند: در معنای اول مدرک بین المللی یعنی یک سازمان یا آموزشگاه در ازای آموزش خود به شما، چنین مدرکی را اعطا می کند که درد سطح بین المللی هم اعتبار دارد. معنای دوم مقداری جزئی تر می باشد و تحت همین عنوان مدارک بین المللی به مدارکی گفته می شود که درجه و اعتبار مورد نظر چند سازمان علمی جهانی برسند. هم چنین برای دریافت مدرک بین المللی کافی است دوره مورد نظر را در آموزشگاه دلخواه بگذرانید و پس از آن آزمون بدهید و معتبر ترین گواهی نامه های بین المللی را دریافت کنید. بهترین مدرک بین المللی برای مهاجرت در زمینه های کشاورزی، صنعت و خدمات می باشد که البته باید به این نکته توجه نمود که این مدرک و تقاضای شغلی برای هر کشوری متفاوت است.

QAS انگلستان :

این شرکت یک مرکز مستقل برای ثبت و صدور گواهی نامه است که توسط اتحادیه اروپا تائید شده است . مرکز این سازمان در کشور انگلستان است و علاوه بر این کشور در نقاط مختلف نیز دارای شعب متعدد می باشد و پیوسته در حال ارائه خدمات و ثبت و صدور گواهینامه بین المللی آموزش می باشد.

روش استعلام مدارک و گواهینامه ها:

مهارت آموزان پس از گذراندن کلاس ها ودوره های مربوطه و درخواست گواهینامه بین المللی qas انگلستان میتوانند از طریق سایت خود qas ریجیستر بودن مدارک را پیگیری کنند.

آیا می توان بدون شرکت کردن در کلاس ها مدرک بین المللی کسب کرد؟

بله در صورتی که در یک رشته دارای مهارت بالایی هستید می توانید صرفا با ارسال رزومه مهارتی خود، مدرک مربوطه را کسب نمایید

مزیت داشتن مدرک بین المللی چیست؟

با داشتن مدرک بین المللی ، در پیدا کردن شغل یا شروع یک کسب و کار در هیچ کجای دنیا مشکلی نخواهید داشت.

چگونه درخواست گواهینامه بین المللی بدم؟

جهت مشاوره و درخواست گواهینامه بین المللی ، از طریق شماره های داخل صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

کپی کپی لینک
چاپ چاپ
تماس تماس با ما
کپی شد