درباره ما

موسسه کارآفرینی راشا افق

مجری حرفه ای در آموزش و پروش کسب و کار های نو پا
دوره آموزشی 0

دوره آموزشی

دوره آموزشی 0

ساعت آموزش

دوره آموزشی 0

دانش پذیر

معرفی راشا افق

راشا افق نام مجموعه جوانی است که با هدف توسعه علم‌های کارآفرینی مدرن و آینده دار تشکیل شده است. این مجموعه با تیم تحقیقاتی قوی که دارد، دوره‌های آموزشی هوشمندانه‌ای طراحی می‌کند تا علوم فعالیت های حرفه‌ای و موثر را گسترش دهد و افراد توانمند بتوانند شغل‌هایی اصولی، برای امروز و فردای کشور بسازند. افرادی پرورش میدهیم که در دنیای کارآفرینی حرفی برای گفتن داشته باشند که در همین راستا راشا افق تا کنون بیش از ۱۰ هزار نفر را به طور مستقیم و غیر مستقیم آموزش داده است.

داستان راشا افق

داستان راشا افق ، داستان همنشینی سه واژه‌ی صبوری، مداومت و رشد است. اولین خدمات ما با برند «راه اندازی مزرعه پرورش زالو » از سال ۱۳۹۸ کار خود را شروع کرده است و در حال حاضر بیش از صد رشته برای کارآفرینی وجود دارد. راشا افق در این مدت بیش از ۱۰ هزار دانشجو تربیت کرده است.

دوره‌های حضوری و غیرحضوری راشا افق، جایی است که علاقه‌مندان به دنیای پرورش، جویندگان کار، مهارت ، توسعه فردی و همه آن‌هایی که می‌خواهند از قافله‌ی تغییرات سریع دنیای امروز عقب نمانند تا کارآفرین شوند، می‌توانند هر زمان که اراده کنند سر دوره های تخصصی ما بنشینند.
نرجس جعفری لیسار ، بنیان‌گذار راشا افق ، یکی از چهره‌های شناخته‌شده اکوسیستم استارتاپی ایران است که تلاش کرده، مجموعه‌ای را گرد هم بیاورد که از ترکیب آموزش، مهارت و کارآفرینی، فراتر از تئوری و جزوه‌های آموزشی، یک محصول واقعی بسازد. ترکیب مهارت‌آموزی و به‌روز بودن آموزش‌های راشا افق برای بسیاری از دانشجویان این مجموعه ،به یک نتیجه دلچسب ختم می شود.

راشا افق چه کار می کند؟

راشا افق با شناسایی تغییرات فناورانه در حوزه های کارآفرینی و نیاز روزافزون جامعه ایران به مهارت‌هایی چون پرورش زالو ، پرورش قارچ دکمه ای و پرورش حلزون کار خودش را شروع کرد و در حال حاضر بیش از ۱۰۰ رشته آموزشی دارد، اما با پیش رفتن، کسب تجربه، گرفتن بازخورد از دانشجویان و یاری گرفتن از اساتید متخصص این حوزه، به عرصه‌های بزرگتر و جذاب‌تری مانند آموزش‌های مرتبط با راه‌اندازی کسب‌و‌کار پرورش انواع ماهی ، دام و طیور ، آموزش نیازمندی‌های مدیریتی کسب‌وکارها، تیم‌سازی، توسعه کسب‌وکار و … پا گذاشت. درحال حاضر دوره‌های آموزشی راشا افق در سه حوزه ‌پرورش ، راه‌اندازی استارتاپ و راه‌اندازی کسب‌وکار، به‌صورت حضوری و غیرحضوری با پذیرش دانشجو از سراسر ایران و جهان برگزار می‌شود.

تفکر راشا افق

ما در چه جهانی زندگی می‌کنیم؟ در یک دنیای ایستا و رخوت‌زده و سراسر سکون؟ یا یک دنیای دینامیک و پویا و «همیشه در حال حرکت»؟ اگر شما هم مثل همه‌ی آن‌هایی که با مجموعه آموزشی راشا افق ، همدل و همفکر هستند، فکر می‌کنید پاسخ این سوال پویایی و «همیشه در حرکت بودن» است، باید بدانید یک شرط اساسی دارد: شما هم باید مدام در حال حرکت باشید. شما نباید حتی برای یک روز توقف کنید. ما در مجموعه راشا افق معتقدیم برای هم‌نفس شدن و هم‌ریتم شدن با این دنیای «همیشه در حرکت» باید خودتان را به مهارت‌های تازه و نو مجهز کنید.

باید هر روز برای یادگیری تجربه‌های تازه، ذهن‌تان را به روی نوآوری و خلاقیت گشوده نگه دارید. باید با ما همفکر باشید که دنیای مدرنی که بر پایه علم ، فناوری و نوآوری به پیش می‌رود، شهروندانی یادگیرنده و خلاق می‌خواهد. با یادگیری و خلاقیت، دیگر چیزی به نام بیکاری و عدم امنیت شغلی وجود نخواهد داشت. این روزها همه به دنبال آدم‌های متخصص و ماهر می‌گردند.

تخصص ما در راشا افق ، ساختن چنین شهروندانی است؛ شهروندانی ماهر، خلاق، یادگیرنده و آماده برای ورود به یک دنیای درحال‌حرکت

چشم‌انداز راشا افق

راشا افق می‌خواهد بزرگترین و معتبرترین مرجع آموزش‌های کارآفرینی باشد و روزبه‌روز هم در حال بزرگتر شدن است. مجموعه آموزشی راشا افق تلاش دارد، شهروندان ایرانی هزاره سوم را به تخصص‌ها و مهارت‌های حیاتی این هزاره مسلح کند تا در دنیایی که مفهوم شغل، کار و استخدام هر روز دستخوش تغییر می‌شود، مطمئن باشند همگام و همراه این دنیا قدم خواهند برداشت و از زیبایی‌ها و ارزش‌های آن بی‌نصیب نخواهند ماند.

پلی میان آموزش و بازار کار

راشا افق، دانشجویان خود را تا رسیدن به بازار کار همراهی خواهد کرد. به‌عبارتی ما معتقدیم اگرچه هر فرد متخصصی می‌تواند وارد بازار کار شود، اما به دلیل تغییرات و دگرگونی‌های بازار کار، دسترسی به بهترین موقعیت شغلی متناسب با مهارت‌های افراد، کمی مشکل و پیچیده است. ما در راشا افق تلاش داریم با پیوند زدن آموزش به بازار کار، این معضل قدیمی را حل کنیم. آزمون‌های تخصصی در پایان دوره‌های آموزشی راشا افق، راهی است برای ساختن رزومه و تاییدیه‌های شغلی تا کارآموزان راشا افق با داشتن یک گواهی معتبر بتوانند خودشان موقعیت‌های بهتری را شناسایی کنند و کسب و کار خودشونو راه اندازی کنند.

آنچه در بخش آموزش های راشا افق نصیب شما می شود

با شرکت در دوره‌های حضوری (در شهر تهران) و غیرحضوری (از سراسر دنیا) می‌توانید اصول و تجربه‌های رشته های پرورشی ، راه‌اندازی و توسعه کسب‌وکار و اصول راه‌اندازی استارتاپ را یاد بگیرید.

دستاورد راشا افق

راشا افق بعد از ۵ سال فعالیت افتخار دارد که بیش از ۱۰ هزار نفر را به طور مستقیم و غیر مستقیم، آموزش دهد و مشخصا بالای ۵۰۰ کارآفرین را تا کنون تحویل جامعه‌ی کسب و کار ایران دهد.

ارتباط راشا افق

جهت برقراری ارتباط از طریق صفحه تماس با ما اقدام فرمایید.

تماس تماس با ما