آموزش دستگاه زیبایی هیدرودرم

هر آن چیزی که درباره هیدرودرم تراپی باید بدانید

آموزش هیدرودرم تراپی ابریژن در راشا افق برگزار می گردد این روش‌ یکی از روش‌های نوین جوانسازی پوست است. این روش بر پایه‌ی میکرودرم ابریژن بنا شده ولی تفاوت‌های زیادی با هم دارند. در واقع این روش از ترکیب میکرودرم ابریژن الماسی، ماساژ کششی و سیستم آبرسانی بسیار قوی به پوست ساخته شده است. این سه در کنار هم یک درمان بسیار موثر برای جوانسازی پوست را می‌سازند. امروز می‌خواهیم هیدرودرم ابریژن را به طول کامل بررسی کنیم؛ از روش کار، تاثیرات و عوارض گرفته تا راهنمای درمانی و مقایسه با میکرودرم ابریژن .

3 قابلیت منحصر به فرد هیدرودرم تراپی چیست؟

هیدرودرم ابریژن یک درمان با سه قابلیت بسیار ویژه است: میکرودرم ابریژن بدون کریستال و بسیار موثر، ماساژ کششی با سیستم وکیوم یا مکنده و در آخر تکنیک آبرسانی بسیار پیشرفته با سرم آنتی‌اکسیدانی. این روش جوانسازی برای تمام انواع پوست مناسب است و سرم استفاده شده در آن برای مدیریت آکنه‌ها و رفع علایم پیری پوست بسیار موثر است. هیدرودرم ابریژن می‌تواند پوست‌هایی که به هر دلیل دچار آسیب شده‌اند را درمان کند؛ از آسیب‌های ناشی از آفتاب، زخم‌ها و اسکارها گرفته تا تاثیرات ناخواسته افزایش سن. روش هیدرودرم تراپی با استفاده از سیستم ملایم‌تر و موثرتر از میکرودرم ابریژن کریستالی، باعث نرمی، درخشش و جوانی پوست می‌شود .

بررسی مرحله به مرحله عملکرد هیدرودرم تراپی

آموزش هیدرودرم تراپی ابریژن بر پایه‌ی تکنیکی بسیار پیشرفته به نام «افیوژن پوستی همزمان» بنا شده است. یعنی همزمان با لایه برداری، موادی را به پوست وارد می‌کنیم که خاصیت جوانسازی و درمانی دارند. در عین حال اساس مراحل درمانی بسیار ساده‌اند و در ۶ مرحله بسیار مفید برای پوست انجام می‌شوند .

آموزش هیدرودرم تراپی

مرحله ۱: سم‌زدایی

در این مرحله به کمک روش‌هایی سیستم لنفاوی پوست را تخلیه می‌کنیم. این کار به سم‌زدایی پوست معروف است و باعث خونرسانی بهتر به پوست صورت و گردن می‌شود. مرحله‌ی سم‌زدایی به ما کمک می‌کند که آبرسانی و بازآوری رطوبت پوست را به نحو احسنت انجام دهیم و از آن مهم‌تر، کاری می‌کند که اثرات درمانی برای مدت طولانی‌تر پایدار بماند .

مرحله ۲: پاکسازی و لایه‌برداری

در مرحله دوم آموزش هیدرودرم تراپی، لایه‌ای از پوست که دارای سلول‌های مرده است برداشته می‌شود. این کار به لایه برداری یا اکسفولیاسیون معروف است. لایه برداری در هیدرودرم ابریژن به شکلی طراحی شده که فقط لایه‌ی استراتوم کورنیوم پوست برداشته شود. این لایه خارجی‌ترین لایه روپوست است که از آلودگی‌ها و سلول های مرده ساخته شده و بدن شما به صورت طبیعی تلاش می‌کند که از شر آن‌ها خلاص شود .

لایه برداری در روش قدیمی‌تر میکرودرم ابریژن به کمک کریستال‌ها یا دستی نوک الماسی انجام می‌شد. تفاوت کلیدی این دو روش با کاربرد درمانی یکسان در این است که در هیدرودرم ابریژن قبل از لایه برداری، پوست را پاکسازی و تغذیه می‌کنیم .

دستی دستگاه هیدرودرم به سیستم پنوماتیک یا هوای فشرده مجهز است. این سیستم سرم یا محلولی را روی پوست شما می‌پاشد که حاوی گلوکوزامین، لاکتیک اسید و  عصاره‌های گیاهی بسیار مفید برای پوست است. این سرم باعث جدا شدن سلول‌های مرده و آلودگی‌های پوست می‌شود. پس تا اینجای کار پوست را پاکسازی کرده و موادی مفید به آن رسانده‌ایم. همزمان سلول‌های مرده و آلودگی‌های پوست را نیز جدا کرده‌ایم .

مرحله ۳: افزودن مواد شفاف کننده

خوب تا اینجا لایه‌های مرده و آلوده پوست کنده شده‌اند. در مرحله سوم تلاش می‌کنیم تا با استفاده از اسیدهای ملایم و ضعیفی مثل سالیسیلیک اسید و گلیکولیک اسید پوست شما درخشان و شفاف کنیم. این اسیدها مواد به جا مانده در منافذ پوستی مسدود را شل می‌کنند که برای درمان پوست‌های چرب و پوست‌های متسعد آکنه و جوش بسیار مفید است. پس می‌بینید که هیدرودرم ابریژن فقط روشی برای جوانسازی پوست نیست، بلکه به شکل موثری باعث ارتقای سلامت پوست شما می‌شود .

 مرحله ۴: استخراج

در این مرحله از آموزش هیدرودرم تراپی باز هم پوست را پاکسازی می‌کنیم. سرم و اسیدی که در مراحل قبل استفاده کردیم، لایه برداری خود را انجام داده‌اند و از این جا به بعد باید لایه‌های جدا شده را برداشت کنیم. سیستم پنوماتیک پیشرفته‌ی دستگاه در این مرحله به شکل یک ساکشن یا مکنده‌ی بسیار قدرتمند عمل می‌کند. مکنده‌ی هیدرودرم منافذ بسته پوستی را باز کرده و لایه‌های برداشت شده از پوست را جمع آوری می‌کند. حتی می‌توانید در آمدن جوش‌های سرسیاه خود را ببینید. ساکشن همزمان با این کارها، پوست شما را ماساژ داده و خونرسانی را بهبود می‌بخشد .

مرحله ۵: آبرسانی

در این مرحله از درمان تمامی مواد کلیدی مورد نیاز پوست را به شکل سرم یا محلولی ویژه به پوست می‌رسانیم. سرم آبرسان سرشار از مواد آنتی‌اکسیدانی است که پوست شما را شفاف و درخشان می‌کند. اثرات درمانی این سرم حتی پس از یک جلسه نمایان می‌شود. در این مرحله می‌توان از سرم درمابیلدر استفاده کرد که یک ماده‌ی پروتئینی ضد پیری است و باعث افزایش کلاژن سازی و بهبود چین و چروک‌های عمقی پوست می‌شود. سرم هیجان انگیز دیگری که در درمان استفاده می‌شود، بریتنول است که برای درمان لکه‌های پوستی معجزه می‌کند .

مرحله ۶: جوانسازی پایانی

در این مرحله از نوردرمانی استفاده می‌کنیم . لامپ‌های قرمز و مادون قرمز باعث جوانسازی پوست می‌شوند و همچنین قرمزی پوست را کاهش داده و شروع کلاژن سازی را تحریک می‌کنند. برای کسانی که پوست مستعد آکنه و جوش دارند، از نور آبی استفاده می‌کنیم که باکتری‌های عامل آکنه را می‌کشد .

 علت محبوبیت هیدرودرم تراپی در بین خانم ها چیست؟

از هیدرودرم ابریژن می‌توان برای درمان مشکلات زیر استفاده کرد :

خطوط و چین و چروک‌های پوست
آسیب‌های ناشی از آفتاب
کم‌آبی و خشکی پوست
پوست‌های چرب یا خشک
منافذ پوستی بسته شده یا بزرگ
پوست‌های مستعد آکنه و جوش
لکه‌های قهوه‌ای
اسکار و جای زخم
خونرسانی ضعیف پوستی

بررسی تاثیرات فوق العاده هیدرودرم تراپی بر پوست 

در مورد هیدرودرم ابریژن و تاثیراتش بر روی پوست پژوهش‌هایی بر مدل‌های آزمایشگاهی و همچنین انسان‌ها انجام شده است. نتایج این پژوهش‌ها و تجربه‌ی تعداد کثیر جلسات درمانی هیدرودرم در کلینیک خانه سفید، نتایج زیر را برای ما اثبات کرده است .

  • ضخامت لایه‌ی اپی درم یا روپوست (سطحی‌ترین لایه پوست) پس از درمان با سرم آنتی اکسیدانی از حدود ۵۰ میکرون به ۸۰ میکرون می‌رسد. این یعنی خطوط ظریف و سطحی پوست به خوبی درمان شده و پوست جوان‌تر و باطراوت به نظر می‌رسد .
  • ضخامت بخش پاپیلاری پوست که اولین بخش از لایه‌ی میانه پوست یعنی درم است، تقریباً یک‌ونیم برابر می‌شود. لایه پاپیلاری از رشته‌های کلاژن تشکیل شده و علت قوام سفت و زیبایی پوست است. همچنین میزان رشته‌های کلاژن افقی در این لایه افزایش می‌یابند. یعنی پوست کمی لیفت، کشیده و سفت می‌شود .

پوست دارای آنتی اکسیدان‌هایی است که از آن دربرابر آسیب‌های ناشی از افزایش سن و اشعه‌های مضر آفتاب محافظت می‌کنند. یکی از مهم‌ترین تاثیرات هیدرودرم ابریژن این است که میزان آنتی اکسیدان‌های پوست را تا حد چشمگیری افزایش می‌دهد. به این ترتیب نه تنها پوست شما جوان‌تر می‌شود؛ بلکه از پیری و آسیب‌های مختلف جلوگیری کرده و نتایج ماندگارتر می‌شوند .

راهنمای کامل درمان هیدرودرم ابریژن 

هر جلسه درمانی میکرودرم ابریژن حدود ۲۰ دقیقه تا یک ساعت طول می‌کشد. برای رسیدن به نتایج حداکثری و ماندگار باید بین ۶ تا ۱۰ جلسه درمانی انجام دهید. جلسات معمولاً به صورت هفتگی یا دو هفته یکبار برگزار می‌شوند.

بعد از درمان نیازی به استراحت یا مراقبت‌های ویژه نیست و می‌توانید بلافاصله به کارهای روزمره مشغول شوید یا به محل کار بروید. فقط باید از کرم ضد آفتاب استفاده کنید و تا حد ممکن در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرید. چرا که پوست شما برای چند روز حساس بوده و ممکن است آسیب ببیند .

آموزش کار با دستگاه هیدرودرم تراپی

چه کسانی برای هیدرودرم تراپی مناسب نیستند ؟

افرادی که در حال درمان آکنه یا جوش‌ها با داروهای رتینول، تتراسایکلین و ایزوتریتونین‌ها (مثل راکوتان) هستند. برای دریافت هیدرودرم باید حداقل ۶ تا ۱۲ ماه مصرف این داروها را قطع کنید .
خانم‌های باردار و شیرده .
کسانی که صورت خود را وکس کرده‌اند نباید تا ۴۸ ساعت بعد هیدرودرم انجام دهند .

عوارض جانبی هیدرودرم تراپی چیست؟

هیدرودرم ابریژن روشی ایمن است و اگر در کلینیک معتبر و به دست اپراتورهای مجرب انجام شود، هیچ عارضه‌ی جانبی نخواهد داشت. قرمزی، تورم و کبودی که در روش میکرودرم ابریژن از عوارض طبیعی درمان بودند، در این روش به حداقل رسیده‌اند و در بسیار از مراجعین رخ نمی‌دهند .

آموزشگاه راشا افق در زمینه کار با دستگاه های زیبایی دوره های آموزشی تخصصی برگزار می کند می توانید برای شرکت در این کلاس ها با کارشناسان در ارتباط باشید.

 

برای ثبت نام به سه روش می‌توانید اقدام کنید

روش اولثبت نام حضوری

برای ثبت نام به روش حضوری از قبل با کارشناسان هماهنگی انجام می‌دهید و با دریافت آدرس به محل آموزشگاه مراجعه کنید.

روش دومثبت نام تلفنی 

در این روش شما به صورت تلفنی و از طریق شماره تماس ۴۴۵۲۸۰۶۶_۰۲۱  با کارشناس مربوطه ارتباط می‌گیرید و بعد از مشاوره و دریافت اطلاعات لازم، ثبت نام خود را تکمیل می کنید.

 

 

بله ، آموزش های راشا افق صفر تا صد هست و شما بصورت کامل و جامع آموزش میبینید

روش سومثبت نام از طریق سایت 

برای این روش ابتدا وارد سایت rashaofogh.com می‌شوید، وارد دسته بندی رشته موردنظرتان می‌شوید و رشته ای که تمایل به آموزش آن را دارید انتخاب می‌کنید. سپس با انتخاب نوع دوره (حضوری ، غیرحضوری و یا خصوصی) به درگاه پرداخت اینترنتی متصل می‌شوید. بعد از پرداخت موفق وارد حساب کاربری خود شده و اطلاعات کامل درباره مشاهده دوره را مشاهده می نمایید.

 

 

  • دوره های حضوری: به دوره هایی گفته می شود که شما پس از ثبت نام رشته مورد نظر خود، با دریافت اطلاعات از روز و ساعت برگزاری رشته توسط کارشناسان راشا افق به محل راشا افق جهت شرکت در دوره حاضر می شوید.

 

  • دوره های غیر حضوری: به دوره هایی گفته می شود که شما پس از ثبت نام رشته خود، می توانید دوره خود را بصورت غیرحضوری از طریق سایت راشا افق به مدت یک هفته مشاهده نمایید و بعد از دوره یک هفته پشتیبانی برای پرسش و پاسخ با مدرس هم دارید.

 

  • دوره های خصوصی : به دوره هایی گفته می شود که شما پس از ثبت نام رشته مورد نظر خود، با دریافت اطلاعات از روز و ساعت برگزاری رشته بصورت خصوصی توسط کارشناسان راشا افق به محل راشا افق جهت شرکت در دوره حاضر می شوید.

 

 

 

بله، تعامل میان شما و مدرس دوره یکی از مهمترین عوامل افزایش کیفیت دوره و بهره گیری از آن است شما به مدت یک هفته فرصت دارید سوالات خود را مطرح کرده و پاسخ آن را از مدرس دوره خود دریافت نمایید.

 

 

بله، برای به روز رسانی اطلاعات در جهت پیشرفت کسب و کار، باید در دوره ها و آموزش های مختلفی شرکت داشته باشید. دوره‌های آموزشی راشا افق کامل‌ترین اطلاعات و نکات را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد که نیاز به آموزش‌های مکمل و مجدد نداشته باشید.

 

 

پشتیبانی به این معنا می باشد که سه بار می توانید برای رفع اشکال و آموزش مجدد (به صورت کاملا رایگان) در دوره ها شرکت نموده و بهره مند شوید.

 

 

بله، شما می‌توانید از ساعت ۹ صبح الی 10 شب با بخش پشتیبانی سوالات خود را مطرح کنید.

 

 

 

مشاوره و ثبت نام تلفنی

جهت ثبت نام دوره حضوری یا غیر حضوری آموزش دستگاه زیبایی هیدرودرم می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید

شمارت وارد کن مجانی مشاوره بگیر

شماره خودتون برای مشاوره رایگان وارد کنید

rocket

بازخوردی بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام و نام خانوادگی

ایمیل

اطلاعات دوره

نحوه برگزاری

نحوه برگزاری:

حضوری ،‌غیرحضوری و خصوصی
مدت زمان آموزش

مدت زمان آموزش:

6 - 8 ساعت
مشاوره و راه اندازی

مشاوره و راه اندازی:

ندارد
پشتیبانی بعد از دوره

پشتیبانی بعد از دوره:

دارد
اعطای گواهینامه پایان دوره

اعطای گواهینامه پایان دوره:

دارد
ارائه جزوه تخصصی آموزشی

ارائه جزوه تخصصی آموزشی :

دارد

760

0

اشتراک گذاری

تماس تماس با ما
کپی شد