آموزش دستگاه زیبایی هایفو

آموزش هایفو و هایفوتراپی از 0 تا 100

هایفوتراپی چیست؟
هایفو تراپی به واقع نوین ترین سیستم جوان سازی با روشی مدرن برای افزایش محسوس اثرات درمان های جوانساز پوست (مانند تحریک تولید کلاژن، بازسازی لایه های پوست) است که بدون نیاز به تزریق، برش و یا لیزر و همچنین بدون هیچ نیازی به دوره نقاهت اعمال اثر می کند .

هایفو تراپی ( درمان با هایفو ) یا اولتراسوند متمرکز، یک روش درمانی غیر تهاجمی می گردد که برای لیفت پوست بویژه در نواحی صورت، غبغب، گردن، پیشانی و سینه استفاده می‌شود .

در روش هایفوتراپی با استفاده از امواج متمرکز اولتراسوند (ماوراء صوت)، به مرور پوستی که شل شده، سفت و کشیده شده و مجدداً قوام خود را باز می یابد. هایفو تراپی هیچ نیازی به بستری گشتن ندارد .

آموزش هایفو تراپی برخلاف سامانه های قدیمی مثل سیستم های لیزر و آر اف (رادیوفرکانس) که با انتقال حرارت از سطح پوست بافت را گرم می کردند، انرژی امواج ماوراء صوت را مستقیما و بدون واسطه در زیر پوست متمرکز می نماید .

انرژی متمرکز شده امواج ماوراء صوت در جهت تولید کلاژن جدید، بدون اینکه حرارت سطح پوست را بالا ببرد دمای لایه های اصلی عمق پوست را تا ۶۰ درجه سانتی گراد بالا می برد .

بهترین روش کار و مکانیسم عمل هایفوتراپی

در آموزش هایفو تراپی انرژی متمرکز شده ی ماوراصوت بدون اینکه هیچ آسیبی به سطح پوست و یا بافت‌های اطراف وارد کند، از  پوست رد شده  و موجب گرم شدن نواحی عمقی تری که مورد نظر پزشک هستند می‌شود. بالا رفتن دمای لایه های عمقی موجب می گردد فرایندهای طبیعی‌ترمیم بدن فعال گشته و روند ساخت کلاژن‌ تحریک گردد.

با تحریک تولید کلاژن با گذشت زمان پوست لیفت شده و سفتی قبلی خود را مجددا به دست خواهد آورد. حصول نتایج درمانی در هایفوتراپی تدریجی خواهد بود و بعد از ۳ ماه به مرور آشکار خواهد گشت و روند ترمیم پوستی و تولید کلاژن تا ۸ ماه پس از انجام هایفو ادامه خواهد داشت .

قبل از انجام هایفو تراپی نیازی به آماده سازی پوست نمی باشد. در ابتدا پوست تمیز می گردد. سپس سطح پوست مناطق تحت درمان با ژل سونوگرافی آغشته شده و سری ( هند پیس) دستگاه به آرامی بر روی پوست حرکت داده می شود .

هایفو تراپی هیچگونه دوران نقاهت و بستری نداشته و پس از انجام آن شامل محدودیت و مراقبت های خاصی نمی باشد. در این روش جوانسازی هيچ گونه ماده ى خارجى وارد بدن نمی گردد و فقط انرژی امواج ماوراصوت است که تحریکاتی را به پوست وارد می نماید تا بدن از راههای طبیعی به ترمیم و جوانسازی برسد .

هر جلسه درمان با توجه به وسعت ۳۰ تا ۹۰ دقیقه طول می کشد و بلافاصله بعد از جلسه درمانی، فرد می تواند به فعالیت های روزمره خود بپردازد. پس از انجام جلسه هایفوتراپی ممکن است شما شاهد نتایج مثبت اولیه ای شوید که البته این نتایج موقتی بوده و نهایتا پس از دو هفته ناپدید می گردد.

باید بدانیم که روند طبیعی تولید کلاژن های جدید که کارایی بهتری هم دارند به مرور و با گذشت زمانی در حدود ۳ تا ۸ ماه حاصل می گردد. لیفت پوست ممکن است در برخی نواحی مانند غبغب، پیشانی و گردن با سرعت بیشتری انجام شود .

پس از درمان هایفو تراپی ممکن است تورم های بسیار کم و بی اهمیتی قابل لمس وجود داشته باشد. عوارض خفیف و گذرای دیگر شامل کبودی ها و یا بی حسی های موقتی و کوچک در موارد نادر گزارش گردیده است .

5 کاربرد فوق العاده هایفوتراپی

هایفو تراپی برای موارد زیر انجام می پذیرد :
کشیدن پوست صورت
سفت نمودن و جوان سازی پوست
لیفت ابرو
جوانسازی و لیفت گردن، دکلته
لیفت پوست شل شده ی باز

آیا هایفوتراپی محدودیت سنی دارد؟

با وجودی که هایفوتراپی محدودیت سنی خاصی ندارد ولی غالبا کاندیدهای هایفو در محدوده سنی ۳۵ تا ۶۰ سال با خاصیت ارتجاعی پوستی مناسب هستند که از شلی مختصر تا متوسط پوست نواحی صورت، غبغب و گردن شکایت دارند .

آموزش هایفو تراپی قطعا جایگزینی برای جراحی نمی باشد و مناسب برای آن دسته از افرادی ست که تمایل به لیفت و جوانسازی صورت و گردن دارند ولی هنوز کاندید مناسبی برای لیفت جراحی نیستند و  یا اینکه فرد تمایلی به انجام لیفت جراحی ندارد. هایفوتراپی  روشی بدون تهاجم به پوست است و می توان آن را همراه با روش های دیگر زیبایی از جمله: پی آر پی، مزوتراپی، تزریق ژل، بوتاکس و … بکار برد تا بهترین نتایج ممکن به دست آید .

دوام و ماندگاری هایفوتراپی چقدر است؟

ماندگاری نتایج حاصل شده از روش هافوتراپی حدودا ۲ سال می باشد. با توجه به اینکه روند پیر شدن پوست روندی همیشگی و توقف ناپذیر است، پس از انجام هایفو درمان های سبک و جزئی سالانه جهت ماندگاری بیشتر نتایج و کاهش سرعت پیر شدن پوست توصیه می گردد .

منظور از هایفو یا اولتراسوند متمرکز شده با شدت شدید چیست ؟

هایفو تراپی یک درمان غیر جراحی ایمن با استفاده از امواج فراصوت (همان امواج سونوگرافی) است که سن ظاهری پوست شما را که به دلیل اثرات زمان و جاذبه بالا رفته، پایین می آورد. این درمان از پاسخ بازسازی خود بدن برای لیفت آرام و تدریجی پوست ناحیه میانی صورت، پیشانی (بالای ابروها)، زیر چانه (غبغب) و گردن، و خطوط ظریف و چین و چروک ناحیه دکولته استفاده می کند .

آموزش هایفو تراپی

آیا روش هایفوتراپی می تواند جایگزین روش جراحی لیفت صورت باشد ؟

هایفوتراپی درمان خود را بر روی همان لایه عمیق پایه ای انجام می دهد که در جراحی زیبایی ترمیم می گردد، اما نتایج حاصل از جراحی لیفت را تکرار نخواهد کرد. با این حال این روش، جایگزینی عالی است، مخصوصا برای افرادی که برای عمل جراحی آماده نیستند یا برای بیمارانی که به دنبال بهتر شدن نتایج جراحی زیبایی هستند .

تفاوت روش هایفو تراپی با روش لیزر در چیست ؟

هایفوتراپی از انرژی صوت، و به طور دقیقتر همان انرژی دستگاه های سونوگرافی استفاده می کند. این انرژی دارای ویژگی های منحصر به فردی است و با تکنولوژی های دیگر بدون تهاجم در زمینه زیبایی متفاوت است به طوری که بدون اثر بر روی سطح پوست لایه های عمقی پوست را تحت تاثیر خود قرار می هد.

هایفوتراپی تولید کلاژن در بستر پوست  را تحریک می کند و موجب افزایش قابل توجه لیفت بافت در طی ۲-۳ ماه بعد می شود. مبنای کار لیزر بر انرژی نور است، که در دمای مطلوب نمی تواند به لایه های عمیق تر پوست برسد، بنابراین درمان های لیزری معمولا تنها پوست سطحی را درمان می کنند.

از آنجاییکه این دو تکنولوژی اغلب انواع مختلفی از مشکلات پوستی را درمان می کنند، در واقع بسیار با یکدیگر سازگار هستند .

تفاوت اولتراتراپی یا هایفوتراپی با درمان لیزر چگونه است ؟

اولتراتراپی یا هایفوتراپی از انرژی ماوراء صوت (مانند دستگاه سونوگرافی) که دارای ویژگی های منحصر به فردی است استفاده می کند و برخلاف بسیاری از دستگاه ها و تکنولوژی های دیگر اجازه می دهد تا برای درمان عمق پوست، در واقع لایه های سطحی پوست  را دور بزند.

امواج اولتراسوند (ماوراء صوت) دستگاه هایفو باعث تولید کلاژن در بستر پوست می گردد و در نتیجه موجب افزایش قابل توجهی از لیفت در طول دو تا سه ماه می شود. لیزرها بر اساس استفاده از انرژی نوری هستند و نمی توانند به لایه های عمیق تر پوست نفوذ کنند.

به طور معمول، درمان های لیزری فقط پوست سطحی را درمان می کنند و تاییدیه ی سازمان غذا و داروی امریکا برای لیفت پوست را ندارند .

تفاوت روش هایفوتراپی نسبت به سایر روش های زیبایی چگونه است ؟

هایفوتراپی یک روش زیبایی غیر تهاجمی است که از امواج ماوراء صوت (امواج سونوگرافی) متمرکز برای تحریک تولید کلاژن جدید در زیر لایه های سطحی پوست استفاده می کند. تولید کلاژن جدید چندین ماه طول می کشد، بنابراین نتایج ممکن است بیش از دو تا سه ماه ( حتی تا ۶ ماه ) طول بکشد تا آشکار شود.

انجام این روش بسته به مساحت منطقه تحت درمان حدود ۳۰ تا ۹۰ دقیقه طول می کشد، و پس از آن هیچ دوره نقاهت و از کار افتادگی ندارد. همچنین هایفو تنها روشی زیبایی است که از امواج ماوراء صوت سونوگرافی استفاده می کند و اجازه می دهد تا اپراتورها لایه های بافتی که در طول درمان مورد هدف قرار می گیرند را مشاهده کنند و اطمینان حاصل شود که انرژی دقیقا به جایی وارد می شود که بیشتر مفید است .

تاثیرات هایفوتراپی

چگونه هایفو تراپی باعث تولید کلاژن می شود ؟

در طول درمان، دستگاه هایفو انژی امواج اولتراسوند (ماوراء صوت) متمرکز را در عمق زیر پوست وارد می کند تا برای بازتولید کلاژن دمای آنجا به حد مطلوب برساند. هایفوتراپی، تخته پرش یه فرایند طبیعی است که به نام نئوکولاژنیز (تولید کلاژن جدید) شناخته می شود.

نتیجه این فرایند، تولید کلاژن نو و تازه است.خود درمان شامل هیچ کرم، پرکننده یا سمومی نیست، بلکه برای حصول نتایج طبیعی و قابل توجه فقط بر پایه روند تولید کلاژن بدنتان استوار شده است .

کلاژن چکار می کند؟ هایفوتراپی (اولتراتراپی) چگونه باعث تولید کلاژن می شود ؟

کلاژن یک پروتئین طبیعی است که با حفظ سفتی و قوام، به پوست حالت جوانی را می بخشد. همانطور که سن ما بالا می رود کلاژن شکسته و تجزیه می شود و نتیجه آن از دست رفتن  استحکام و انعطاف پذیری پوست است.

هایفوتراپی برای ایجاد اثر حرارتی از امواج ماوراء صوت با تمرکز بالا استفاده می کند. اثرات حرارتی به وضوح فرایندی را آغاز می کند که موجب تولید کلاژن تازه و جدید می گردد .

هر جلسه هایفوتراپی (اولتراتراپی) چقدر طول می کشد ؟

طول درمان بستگی به منطقه تحت درمان و برنامه درمانی ویژه ی شما دارد. یک جلسه درمان هایفوی صورت و گردن معمولا ۶۰-۹۰ دقیقه طول می کشد، در حالی که درمان ناحیه قفسه سینه به تنهایی حدود ۳۰ دقیقه طول می کشد .

آیا برای انجام کار نیاز به استراحت و گرفتن مرخصی دارم ؟

برای یک جلسه درمان هایفو تراپی هیچ نقاهت و از کارافتادگی وجود ندارد. پس از عمل شما بلافاصله می توانید فعالیت های طبیعی و روزمره خود را بدون نیاز به اقدامات خاص پس از درمان دنبال کنید.

این عمل به قدری سریع و آسان است که از آن به عنوان “لیفت زمان ناهار” نام برده می شود. بعد از عمل نیاز به استفاده از هیچ کرمی ندارد و شما می توانید برنامه مراقبت از پوست معمولتان را به اجرا در آورده و میک آپ همیشگی خود را داشته باشید .

در هنگام هایفوتراپی چه حسی خواهم داشت ؟

در حینی که انرژی اولتراسوند اعمال می شود، شما وارد شدن مقدار کمی از انرژی را به عمق بافت احساس خواهید کرد که نشان می دهد انرژی لازم جهت آغاز فرایند ساخت کلاژن در حال دریافت شدن است. میزان احساس راحتی از فردی به فرد دیگر متفاوت است، اما احساس کردن انرژی وارد شده فقط در حین انجام کار و ورود انرژی امواج اولتراسوند می باشد و پس از انجام کار وجود نخواهد داشت .

به چند جلسه درمان هایفو تراپی نیاز دارم ؟

بیشتر مراجعه کنندگان فقط به یک جلسه درمانی نیاز دارند. با این حال ممکن است بر اساس میزان شلی پوست، پاسخ بیولوژیکی به انرژی اولتراسوند و روند کلاژن سازی فرد، برخی از بیماران از جلسات درمانی اضافه تری بهره مند شوند.

از آنجایی که پوست به طور دائم به سمت پیری می رود، جلسات درمانی نگهدارنده با فواصل طولانی می تواند به مراجعه کنندگان کمک کند تا با استفاده از قدرت ترمیم داخلی بدن، اثرات ظاهری روند طبیعی پیری را متوقف و یا کند کنند .

هایفو تراپی برای چه افرادی مناسب است ؟

هایفوتراپی مناسب فردی است که هم خودش حس شل شدن پوست را دارد و هم در ظاهرش درجاتی از شلی پوست مشهود می باشد. پوست شل زیر گردن و زیر چانه، و یا خطوط و چین و چروک بر روی قفسه سینه، نشان می دهد که بیمار ممکن است کاندید این عمل باشد.

به طور معمول، افراد با سن ۳۰ سال و مسنتر، دارای شلی خفیف تا متوسط پوست، کاندید می باشند. در عین حالی که هایفوتراپی جایگزین جراحی لیفت نیست ولی بسیاری از افراد مایلند مقداری لیفت صورت داشته باشند اما از لحاظ روحی، جسمی یا مالی برای جراحی آماده نیستند . نواحی مانند: خط ابروی پایین افتاده، شلی پوست گردن، افتادگی ناحیه آرواره تحتانی و زیر چانه، و خطوط یا چین و چروک بر روی قفسه سینه. البته، بهترین راه برای فهمیدن اینکه آیا شما یک کاندید مناسب هستید، مشورت با یک پزشک است .

آیا هایفو تراپی ایمن است ؟

میلیون ها جلسه درمان با روش هایفو در سراسر جهان و هزاران بار در ایران با خیال راحت استفاده شده است. از خود انرژی اولتراسوند (ماوراء صوت) بیش از ۵۰ سال استه که در زمینه های پزشکی استفاده می گردد .

آیا هایفو تراپی ایمن است ؟

میلیون ها جلسه درمان با روش هایفو در سراسر جهان و هزاران بار در ایران با خیال راحت استفاده شده است. از خود انرژی اولتراسوند (ماوراء صوت) بیش از ۵۰ سال استه که در زمینه های پزشکی استفاده می گردد .

آیا هایفوتراپی عوارض جانبی دارد ؟

پوست ممکن است در ابتدا کمی قرمز شود، این می تواند در طول درمان باشد اما گاهی اوقات طولانی تر می شود، اما قرمزی باید ظرف چند ساعت برطرف شود. برخی از مراجعان مختصری تورم، سوزن سوزن شدن یا حساسیت به لمس را تجربه می کنند، اما این ها به طور طبیعی موقت هستند.

سایر عوارض پس از عمل که کمتر شایع می باشد، ممکن است شامل کبودی یا سفتی موقت در مناطق کوچکی از پوست باشد. به مانند هر روش زیبایی، امکان عوارض نادر دیگر وجود دارد که پزشکتان با شما آن را بررسی خواهد کرد .

هایفوتراپی چه عوارضی دارد؟

ممکن است قرمزی جزئی وجود داشته باشد که معمولا در عرض چند ساعت پس از درمان مرتفع می شود. برخی از بیماران ممكن است تورم، سوزن سوزن شدن یا حساسیت به لمس داشته باشند، اما به طور طبیعی خفیف و موقت هستند .

چه مدت طول می کشد تا نتایج هایفو تراپی مشهود شود؟

پس از جلسه درمان هایفو شما ممکن است به میزان کمی اثرات اولیه را ببینید، اما نتایج نهایی با توجه به روند طبیعی بازسازی کلاژن به بیش از ۲-۳ ماه زمان نیاز دارد. از آنجا که این روش باعث تحریک تولید کلاژن شما می شود، مدت زمان ایجاد نتایج به واقع به بدن شما بستگی دارد.

این درمان تولید کلاژن جدید را در داخل بدن تحریک می کند، اما فرایند طبیعی پیری در بدن شما مشخص می کند که نتایج قابل مشاهده در بیرون چه مدت بعد مشهود خواهد بود .

آموزش کار بادستگاه هایفو و همچینین دستگاه های هیدرودرم و میکرونیدلینگ در آموزشگاه راشا افق برگزار می گردد.

 

برای ثبت نام به سه روش می‌توانید اقدام کنید

روش اولثبت نام حضوری

برای ثبت نام به روش حضوری از قبل با کارشناسان هماهنگی انجام می‌دهید و با دریافت آدرس به محل آموزشگاه مراجعه کنید.

روش دومثبت نام تلفنی 

در این روش شما به صورت تلفنی و از طریق شماره تماس ۴۴۵۲۸۰۶۶_۰۲۱  با کارشناس مربوطه ارتباط می‌گیرید و بعد از مشاوره و دریافت اطلاعات لازم، ثبت نام خود را تکمیل می کنید.

 

 

بله ، آموزش های راشا افق صفر تا صد هست و شما بصورت کامل و جامع آموزش میبینید

روش سومثبت نام از طریق سایت 

برای این روش ابتدا وارد سایت rashaofogh.com می‌شوید، وارد دسته بندی رشته موردنظرتان می‌شوید و رشته ای که تمایل به آموزش آن را دارید انتخاب می‌کنید. سپس با انتخاب نوع دوره (حضوری ، غیرحضوری و یا خصوصی) به درگاه پرداخت اینترنتی متصل می‌شوید. بعد از پرداخت موفق وارد حساب کاربری خود شده و اطلاعات کامل درباره مشاهده دوره را مشاهده می نمایید.

 

 

  • دوره های حضوری: به دوره هایی گفته می شود که شما پس از ثبت نام رشته مورد نظر خود، با دریافت اطلاعات از روز و ساعت برگزاری رشته توسط کارشناسان راشا افق به محل راشا افق جهت شرکت در دوره حاضر می شوید.

 

  • دوره های غیر حضوری: به دوره هایی گفته می شود که شما پس از ثبت نام رشته خود، می توانید دوره خود را بصورت غیرحضوری از طریق سایت راشا افق به مدت یک هفته مشاهده نمایید و بعد از دوره یک هفته پشتیبانی برای پرسش و پاسخ با مدرس هم دارید.

 

  • دوره های خصوصی : به دوره هایی گفته می شود که شما پس از ثبت نام رشته مورد نظر خود، با دریافت اطلاعات از روز و ساعت برگزاری رشته بصورت خصوصی توسط کارشناسان راشا افق به محل راشا افق جهت شرکت در دوره حاضر می شوید.

 

 

 

بله، تعامل میان شما و مدرس دوره یکی از مهمترین عوامل افزایش کیفیت دوره و بهره گیری از آن است شما به مدت یک هفته فرصت دارید سوالات خود را مطرح کرده و پاسخ آن را از مدرس دوره خود دریافت نمایید.

 

 

بله، برای به روز رسانی اطلاعات در جهت پیشرفت کسب و کار، باید در دوره ها و آموزش های مختلفی شرکت داشته باشید. دوره‌های آموزشی راشا افق کامل‌ترین اطلاعات و نکات را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد که نیاز به آموزش‌های مکمل و مجدد نداشته باشید.

 

 

پشتیبانی به این معنا می باشد که سه بار می توانید برای رفع اشکال و آموزش مجدد (به صورت کاملا رایگان) در دوره ها شرکت نموده و بهره مند شوید.

 

 

 

 

بله، شما می‌توانید از ساعت ۹ صبح الی 10 شب با بخش پشتیبانی سوالات خود را مطرح کنید.

 

مشاوره و ثبت نام تلفنی

جهت ثبت نام دوره حضوری یا غیر حضوری آموزش پرورش ماهی زینتی می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید

شمارت وارد کن مجانی مشاوره بگیر

شماره خودتون برای مشاوره رایگان وارد کنید

rocket

بازخوردی بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام و نام خانوادگی

ایمیل

اطلاعات دوره

نحوه برگزاری

نحوه برگزاری:

حضوری-خصوصی
مدت زمان آموزش

مدت زمان آموزش:

6 تا 8 ساعت
مشاوره و راه اندازی

مشاوره و راه اندازی:

ندارد
پشتیبانی بعد از دوره

پشتیبانی بعد از دوره:

دارد
اعطای گواهینامه پایان دوره

اعطای گواهینامه پایان دوره:

دارد
ارائه جزوه تخصصی آموزشی

ارائه جزوه تخصصی آموزشی :

دارد

631

0

اشتراک گذاری

تماس تماس با ما
کپی شد