دوره آموزش اعتماد به نفس

دسترسی سریع به آنچه مطالعه خواهید کرد

تکنیک های فوق العاده افزایش اعتماد به نفس

 

اعتماد به نفس یک طرز فکر مثبت راجع به خود و توانایی‌هایتان است. وقتی که همه چیز به‌ هم می‌ریزد، می‌تواند به فریادتان برسد و به شما کمک کند تا در برابر مشکلات‌تان قوی باشید. بزرگ‌ترین و موفق‌ترین آدم‌هایی که می‌شناسیم هم گاهی اوقات دچار کمبود اعتماد به نفس می‌شوند. برای تقویت اعتماد به نفس باید تمرین داشته باشید تا بتوانید آن را مدیریت کنید. وقتی بتوانید خودتان را کنترل کنید، پیشرفت حاصل می‌شود و تغییر در زنگی‌تان ایجاد می‌شود.

افزایش اعتماد به نفس چه تاثیری در روابط فردی و کاری افراد دارد؟

همانطور که در مقدمه گفته شد اعتماد به نفس یک ویژگی روانی و توسعه فردی است. این ویژگی باعث می‌شود فرد از درون احساس خودباوری داشته باشد. این حالت مانع ترس از انجام کاری در فرد می‌شود. زیرا شما با داشتن این ویژگی به راحتی به توانایی و استعدادهای خود تیکه کرده و کار را انجام می‌دهد. عواملی مانند باورها، احساس، رفتارها و عشق در این موضوع بسیار تاثیر گذارند.

افزایش اعتماد به نفس

معرفی بهترین روش های افزایش اعتماد به نفس

تکنیک‌های زیاد در رابطه با افزایش اعتماد به نفس وجود دارد که ما برای آشنایی بهتر شما چند مورد مهم را برای شما توضیح می‌دهیم که شامل:

  • زبان بدن
  • لباس پوشیدن
  • قاطع صحبت کردن
  • مثبت اندیشی
  • دوست داشتن خود
  • عملگرا بودن
  • و…
نکته: یکی از آموزش‌های مهم در افزایش اعتماد به نفس خودشناسی است که در واقع مکمل این مهارت می‌باشد.

برای فهم بهتر موارد ذکر شده در بالا برخی از تکنیک‌ها را به شما توضیح می‌دهیم. البته شما با شرکت در دوره آموزشی اعتماد به نفس راشا افق با کلیه تکنیک‌ها موجود در این زمینه آشنا خواهید شد.

تکنیک افزایش اعتماد به نفس

افزایش اعتماد به نفس با زبان بدن چه ارتباطی دارد؟

 

چه ارتباطی بین زبان بدن با اعتماد به نفس وجود دارد. زبان بدن نشان می‌دهد که آن فرد چقدر به خودش اطمینان دارد. از چهره‌ی بعضی آدم‌ها می‌شود فهمید که حتی خودشان هم خودشان را قبول ندارند! طوری خودتان را نشان بدهید که همه بدانند می‌توانید هر موقعیتی را مدیریت کنید و بر اوضاع تسلط دارید. اگر اعتماد به خود را در ظاهرتان نشان بدهید و از زبان بدن به درستی استفاده کنید، نه تنها حس می‌کنید که از پس هر چیزی برمی‌آیید، بلکه دیدگاه دیگران هم نسبت به شما تغییر می‌کند و به توانایی‌هایتان اعتماد می‌کنند.

برگزاری دوره آموزشی اعتماد به نفس با جدیدترین تکنیک در موسسه آموزشی راشا افق 

سرتان را بالا بگیرید، صاف بنشینید، به آرامی شانه‌هایتان را عقب ببرید تا در راستای ستون فقرات‌تان قرار بگیرند، شل و ول دست ندهید و وقتی صحبت می‌کنید مستقیما به فرد مقابل‌تان نگاه کنید.

چگونه از طریق پوش و لباس، اعتماد به نفس خود را افزایش دهیم؟

 

وقتی ظاهرتان خوب باشد احساس بهتری نسبت به خودتان خواهید داشت. پوشش و لباس ما نشانه اعتماد به خود است. لباس‌ها و لوازم مناسب انتخاب کنید، زندگی و کارتان را جوری نظم و ترتیب بدهید که در خور شخصیت شما باشد و احساس بهتری نسبت به خودتان داشته باشید همه‌ی اینها باعث تقویت اعتماد به نفس شما می‌شود. لباس‌تان باید طوری باشد که موفقیت را نشان بدهد. لوازم شخصی شما نشان‌دهنده‌ی شخصیت‌تان هستند پس در انتخاب‌شان دقت کنید.در واقع یک لباس مناسب و زیبا که توجه دیگران را جلب کند، می‌تواند به شروع یک مکالمه کمک کند.

آموزش افزایش اعتماد به نفس

افزایش اعتماد به نفس چه ارتباطی با عملگرا بودن دارد؟
 

تقویت اعتماد فقط به ظاهر خوب نیست، باید خوب هم عمل کنید. در یک مهمانی یا رویداد اجتماعی، با آدم‌هایی که نمی‌شناسید سر صحبت را باز کنید یا پروژه‌ای را که در حالت عادی برای‌تان ترسناک است، قبول کنید. اعتماد به نفس داشتن را تمرین کنید و مطمئن باشید که خیلی زود عزت نفس جزئی از وجودتان خواهد شود.

در این مطلب سعی کردیم موارد مهم در اعتماد به نفس را ارائه دهیم البته موارد مطرح شده بخش کوچکی از آموزش این دوره است که برای آشنایی بیشتر با آن می‌توانید در این دوره آموزشی شرکت کنید.

برای ثبت نام به سه روش می‌توانید اقدام کنید

روش اولثبت نام حضوری

برای ثبت نام به روش حضوری از قبل با کارشناسان هماهنگی انجام می‌دهید و با دریافت آدرس به محل آموزشگاه مراجعه کنید.

روش دومثبت نام تلفنی 

در این روش شما به صورت تلفنی و از طریق شماره تماس ۴۴۵۲۸۰۶۶_۰۲۱  با کارشناس مربوطه ارتباط می‌گیرید و بعد از مشاوره و دریافت اطلاعات لازم، ثبت نام خود را تکمیل می کنید.

بله ، آموزش های راشا افق صفر تا صد هست و شما بصورت کامل و جامع آموزش میبینید

روش سومثبت نام از طریق سایت 

برای این روش ابتدا وارد سایت rashaofogh.com می‌شوید، وارد دسته بندی رشته موردنظرتان می‌شوید و رشته ای که تمایل به آموزش آن را دارید انتخاب می‌کنید. سپس با انتخاب نوع دوره (حضوری ، غیرحضوری و یا خصوصی) به درگاه پرداخت اینترنتی متصل می‌شوید. بعد از پرداخت موفق وارد حساب کاربری خود شده و اطلاعات کامل درباره مشاهده دوره را مشاهده می نمایید.

  • دوره های حضوری: به دوره هایی گفته می شود که شما پس از ثبت نام رشته مورد نظر خود، با دریافت اطلاعات از روز و ساعت برگزاری رشته توسط کارشناسان راشا افق به محل راشا افق جهت شرکت در دوره حاضر می شوید.

 

  • دوره های غیر حضوری: به دوره هایی گفته می شود که شما پس از ثبت نام رشته خود، می توانید دوره خود را بصورت غیرحضوری از طریق سایت راشا افق به مدت یک هفته مشاهده نمایید و بعد از دوره یک هفته پشتیبانی برای پرسش و پاسخ با مدرس هم دارید.

 

  • دوره های خصوصی : به دوره هایی گفته می شود که شما پس از ثبت نام رشته مورد نظر خود، با دریافت اطلاعات از روز و ساعت برگزاری رشته بصورت خصوصی توسط کارشناسان راشا افق به محل راشا افق جهت شرکت در دوره حاضر می شوید.

بله، تعامل میان شما و مدرس دوره یکی از مهمترین عوامل افزایش کیفیت دوره و بهره گیری از آن است شما به مدت یک هفته فرصت دارید سوالات خود را مطرح کرده و پاسخ آن را از مدرس دوره خود دریافت نمایید.

بله، برای به روز رسانی اطلاعات در جهت پیشرفت کسب و کار، باید در دوره ها و آموزش های مختلفی شرکت داشته باشید. دوره‌های آموزشی راشا افق کامل‌ترین اطلاعات و نکات را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد که نیاز به آموزش‌های مکمل و مجدد نداشته باشید.

پشتیبانی به این معنا می باشد که سه بار می توانید برای رفع اشکال و آموزش مجدد (به صورت کاملا رایگان) در دوره ها شرکت نموده و بهره مند شوید.

بله، شما می‌توانید از ساعت ۹ صبح الی 10 شب با بخش پشتیبانی سوالات خود را مطرح کنید.

مشاوره و ثبت نام تلفنی

جهت ثبت نام دوره حضوری یا غیر حضوری دوره آموزش اعتماد به نفس می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید

شمارت وارد کن مجانی مشاوره بگیر

شماره خودتون برای مشاوره رایگان وارد کنید

rocket

بازخوردی بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام و نام خانوادگی

ایمیل

اطلاعات دوره

نحوه برگزاری

نحوه برگزاری:

حضوری و خصوصی
مدت زمان آموزش

مدت زمان آموزش:

8 - 10 ساعت
مشاوره و راه اندازی

مشاوره و راه اندازی:

ندارد
پشتیبانی بعد از دوره

پشتیبانی بعد از دوره:

دارد
اعطای گواهینامه پایان دوره

اعطای گواهینامه پایان دوره:

دارد
ارائه جزوه تخصصی آموزشی

ارائه جزوه تخصصی آموزشی :

ندارد

698

0

اشتراک گذاری

تماس تماس با ما
کپی شد